For deg som bygger med tre

Skriv ut

Tre i Butikk

De siste årene har bransjen, med Trefokus i spissen, jobbet for at trelastprodukter blir eksponert på en inspirerende måte i byggevarehandelen.

Trelast har, på grunn av volum, som regel sin plassering ute eller i store, kalde lagerhaller hos byggevarehandelen.

Vi som produsent mener dog at det er flere av våre varegrupper som bør stilles ut der hvor kunden ferdes og finner inspirasjon, nemlig inne i butikken.

Panel, listverk, kledning og terrassegulv tar ikke stor plass og gjør seg godt i en utstilling, til glede både for dem som jobber i butikken og for dem som skal handle.

Bergene Holm AS har god erfaring med å lage slike utstillinger og kan være behjelpelige både med vareprøver, bilder, tips og råd.